Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ROZPIS ZÁPASŮ - MUŽI
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2018 / 2019

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo

Sobota 18. 8. 2018 14:00             Jarošov Včelnice B
Sobota 18. 8. 2018 17:00             BUK - Suchdol B
Sobota 18. 8. 2018 17:00             Strmilov - Kunžak
Sobota 18. 8. 2018 17:00             St. Hlína - Stráž
Neděle 19. 8. 2018 15:00              Hobzí - Peč A
Neděle 19. 8. 2018 16:00              Plavsko - Novosedly
Neděle 19. 8. 2018 17:00              Bystřice B/Číměř - Halámky/Hranice

3. kolo

Sobota 25. 8. 2018 10:30             Peč A - Plavsko
Sobota 25. 8. 2018 17:00             Suchdol B - Hobzí
Sobota 25. 8. 2018 17:00             Kunžak - St. Hlína
Neděle 26. 8. 2018 15:00              Novosedly - Bystřice B/Číměř
Neděle 26. 8. 2018 15:30              Halámky/Hranice - Strmilov
Neděle 26. 8. 2018 16:00              Stráž - Jarošov
Neděle 26. 8. 2018 17:00              Včelnice B - BUK

4. kolo

Sobota 1. 9. 2018 14:00               Jarošov Kunžak
Sobota 1. 9. 2018 17:00               BUK - Stráž
Sobota 1. 9. 2018 17:00               Bystřice B/Číměř - Peč A
Sobota 1. 9. 2018 17:00               Strmilov - Novosedly
Sobota 1. 9. 2018 17:00               St. Hlína - Halámky/Hranice
Neděle 2. 9. 2018 15:00                Hobzí - Plavsko
Neděle 2. 9. 2018 17:00                Suchdol B - Včelnice B

5. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:30               Peč A - Strmilov
Sobota 8. 9. 2018 16:00               Stráž - Suchdol B
Sobota 8. 9. 2018 17:00               Kunžak - BUK
Sobota 8. 9. 2018 17:00               Novosedly - St. Hlína
Neděle 9. 9. 2018 15:30                Halámky/Hranice - Jarošov
Neděle 9. 9. 2018 16:00                Plavsko - Bystřice B/Číměř
Neděle 9. 9. 2018 17:00                Včelnice B - Hobzí

6. kolo

Sobota 15. 9. 2018 13:30             Jarošov Novosedly
Sobota 15. 9. 2018 16:30             BUK - Halámky/Hranice
Sobota 15. 9. 2018 16:30             Strmilov - Plavsko
Sobota 15. 9. 2018 16:30             St. Hlína - Peč A
Neděle 16. 9. 2018 15:00              Hobzí - Bystřice B/Číměř
Neděle 16. 9. 2018 16:30              Suchdol B - Kunžak
Neděle 16. 9. 2018 16:30              Včelnice B - Stráž

7. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:30             Peč A - Jarošov
Sobota 22. 9. 2018 16:30             Kunžak - Včelnice B
Sobota 22. 9. 2018 16:30             Bystřice B/Číměř - Strmilov
Sobota 22. 9. 2018 16:30             Novosedly - BUK
Neděle 23. 9. 2018 15:30              Halámky/Hranice - Suchdol B
Neděle 23. 9. 2018 16:00              Plavsko - St. Hlína
Neděle 23. 9. 2018 16:00              Stráž - Hobzí

8. kolo

Sobota 29. 9. 2018 13:00             Jarošov Plavsko
Sobota 29. 9. 2018 16:00             BUK - Peč A
Sobota 29. 9. 2018 16:00             St. Hlína - Bystřice B/Číměř
Neděle 30. 9. 2018 15:00              Hobzí - Strmilov
Neděle 30. 9. 2018 16:00              Suchdol B - Novosedly
Neděle 30. 9. 2018 16:00              Včelnice B - Halámky/Hranice
Neděle 30. 9. 2018 16:00              Stráž - Kunžak

9. kolo

Sobota 6. 10. 2018 13:30             Peč A - Suchdol B
Sobota 6. 10. 2018 16:00             Bystřice B/Číměř - Jarošov
Sobota 6. 10. 2018 16:00             Strmilov - St. Hlína
Sobota 6. 10. 2018 16:00             Novosedly - Včelnice B
Sobota 6. 10. 2018 16:00             Kunžak - Hobzí
Neděle 7. 10. 2018 15:30              Halámky/Hranice - Stráž
Neděle 7. 10. 2018 16:00              Plavsko - BUK

10. kolo

Sobota 13. 10. 2018 12:30           Jarošov Strmilov
Sobota 13. 10. 2018 15:30           BUK - Bystřice B/Číměř
Sobota 13. 10. 2018 15:30           Suchdol B - Plavsko
Sobota 13. 10. 2018 15:30           Kunžak - Halámky/Hranice
Neděle 14. 10. 2018 15:00           Hobzí - St. Hlína
Neděle 14. 10. 2018 15:30           Včelnice B - Peč A
Neděle 14. 10. 2018 15:30           Stráž - Novosedly

11. kolo

Sobota 20. 10. 2018 13:30           Peč A - Stráž
Sobota 20. 10. 2018 15:30           Strmilov - BUK
Sobota 20. 10. 2018 15:30           St. Hlína - Jarošov
Sobota 20. 10. 2018 15:30           Novosedly – Kunžak       
Neděle 21. 10. 2018 15:30           Halámky/Hranice - Hobzí
Neděle 21. 10. 2018 15:30           Plavsko - Včelnice B
Neděle 21. 10. 2018 15:30           Bystřice B/Číměř - Suchdol B

12. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30           BUK - St. Hlína
Sobota 27. 10. 2018 14:30           Kunžak - Peč A
Neděle 28. 10. 2018 14:30           Halámky/Hranice - Novosedly
Neděle 28. 10. 2018 14:30           Suchdol B - Strmilov
Neděle 28. 10. 2018 14:30           Včelnice B - Bystřice B/Číměř
Neděle 28. 10. 2018 14:30           Stráž - Plavsko
Neděle 28. 10. 2018 14:30           Hobzí - Jarošov

13. kolo

Sobota 3. 11. 2018 11:00             Jarošov BUK
Sobota 3. 11. 2018 13:30             Peč A - Halámky/Hranice
Sobota 3. 11. 2018 14:00             Novosedly - Hobzí
Sobota 3. 11. 2018 14:00             Strmilov - Včelnice B
Sobota 3. 11. 2018 14:00             St. Hlína - Suchdol B
Neděle 4. 11. 2018 14:00              Plavsko - Kunžak
Neděle 4. 11. 2018 14:00              Bystřice B/Číměř - Stráž

1. kolo

Sobota 10. 11. 2018 13:00           Stráž - Strmilov
Sobota 10. 11. 2018 14:00           Kunžak - Bystřice B/Číměř
Sobota 10. 11. 2018 14:00           BUK - Hobzí
Sobota 10. 11. 2018 14:00           Suchdol B - Jarošov
Sobota 10. 11. 2018 14:00           Novosedly - Peč A
Neděle 11. 11. 2018 14:00           Včelnice B - St. Hlína
Neděle 11. 11. 2018 14:00           Halámky/Hranice - Plavsko

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZPIS ZÁPASŮ - MUŽI
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017 / 2018
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. kolo
Sobota 31. 3. 2018 14:00             Peč A - Hobzí     0:4 (0:2)
Sobota 31. 3. 2018 16:00             Novosedly - St. Hlína     2:3 (1:0)
Sobota 31. 3. 2018 16:00             Kunžak - Bystřice B/Číměř     3:4 (2:2)
Neděle 1. 4. 2018 14:00               Chlum - BUK     1:3 (1:1)
Neděle 1. 4. 2018 15:30               Halámky/Hranice - Velenice     0:1 (0:0)
Neděle 1. 4. 2018 16:00               Suchdol B - Studená     2:2 (0:2)
Neděle 1. 4. 2018 16:00               Stráž - Strmilov   4:1 (2:0)  

16. kolo
Sobota 7. 4. 2018 14:00               Peč A - BUK    2:1 (2:0)
Sobota 7. 4. 2018 16:00               Studená - Halámky/Hranice    1:1 (0:0)
Sobota 7. 4. 2018 16:30               St. Hlína - Stráž    0:3 (0:1)
Sobota 7. 4. 2018 16:30               Strmilov - Kunžak    1:5 (0:2)
Neděle 8. 4. 2018 15:00               Bystřice B/Číměř - Chlum    5:1 (1:1)
Neděle 8. 4. 2018 15:00               Hobzí - Suchdol B    0:0 (0:0)
Neděle 8. 4. 2018 16:30               Velenice - Novosedly    1:0 (0:0)

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 14:00             Peč A - Bystřice B/Číměř    3:3 (2:2)
Sobota 14. 4. 2018 16:30
             Chlum - Strmilov    1:3 (1:1)
Sobota 14. 4. 2018 16:30             Kunžak - St. Hlína    2:1 (0:0)
Sobota 14. 4. 2018 16:30             Novosedly - Studená    2:4 (1:3)
Sobota 14. 4. 2018 16:30             BUK - Hobzí    2:0 (1:0)
Neděle 15. 4. 2018 15:30             Halámky/Hranice - Suchdol B    1:2 (1:2)
Neděle 15. 4. 2018 16:00             Stráž - Velenice    1:3 (0:3)

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00             Studená - Stráž    4:1 (2:0)
Sobota 21. 4. 2018 17:00             St. Hlína - Chlum    3:0 (2:0)
Sobota 21. 4. 2018 17:00             Strmilov - Peč A    3:2 (1:1)
Sobota 21. 4. 2018 17:00             Bystřice B/Číměř - BUK    0:2 (0:1)
Sobota 21. 4. 2018 17:00             Suchdol B - Novosedly    2:1 (0:1)
Neděle 22. 4. 2018 15:00             Hobzí - Halámky/Hranice    3:1 (2:1)
Neděle 22. 4. 2018 17:00             Velenice - Kunžak    5:0 (3:0)

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 11:00             Peč A - St. Hlína    8:2 (4:0)
Sobota 28. 4. 2018 16:00             Stráž - Suchdol B    1:1 (1:1)
Sobota 28. 4. 2018 17:00             Novosedly - Halámky/Hranice    1:1 (1:0)
Sobota 28. 4. 2018 17:00             Kunžak - Studená    1:1 (1:0)
Sobota 28. 4. 2018 17:00             Bystřice B/Číměř - Hobzí
Sobota 28. 4. 2018 17:00             BUK - Strmilov    3:2 (1:1)
Neděle 29. 4. 2018 14:00             Chlum Velenice    2:3 (2:1)

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 16:00               Studená - Chlum    1:0 (1:0)
Sobota 5. 5. 2018 17:00               St. Hlína - BUK    0:3 (0:2)
Sobota 5. 5. 2018 17:00               Strmilov - Bystřice B/Číměř    7:1 (5:0)
Neděle 6. 5. 2018 15:00               Hobzí - Novosedly    1:0 (0:0)
Neděle 6. 5. 2018 15:30               Halámky/Hranice - Stráž    1:1 (0:0)
Neděle 6. 5. 2018 17:00               Suchdol B - Kunžak    4:2 (2:0)
Neděle 6. 5. 2018 17:00               Velenice - Peč A    2:0 (1:0)

21. kolo

Sobota 12. 5. 2018 11:00             Peč A - Studená    1:2 (1:0)
Sobota 12. 5. 2018 17:00             Kunžak - Halámky/Hranice    6:2 (3:1)
Sobota 12. 5. 2018 17:00             Strmilov - Hobzí    2:0 (2:0)
Sobota 12. 5. 2018 17:00             BUK - Velenice    0:0 (0:0)
Neděle 13. 5. 2018 14:00             Chlum Suchdol B    2:2 (2:1)
Neděle 13. 5. 2018 15:00             Bystřice B/Číměř - St. Hlína    2:4 (2:2)
Neděle 13. 5. 2018 16:00             Stráž - Novosedly    1:1 (1:0)

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 16:00             Studená - BUK
Sobota 19. 5. 2018 17:00             St. Hlína - Strmilov
Sobota 19. 5. 2018 17:00             Novosedly - Kunžak
Neděle 20. 5. 2018 15:00              Hobzí - Stráž
Neděle 20. 5. 2018 15:30              Halámky/Hranice - Chlum
Neděle 20. 5. 2018 17:00              Suchdol B - Peč A
Neděle 20. 5. 2018 17:00              Velenice - Bystřice B/Číměř

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 14:00             Peč A - Halámky/Hranice
Sobota 26. 5. 2018 17:00             Kunžak - Stráž
Sobota 26. 5. 2018 17:00             BUK - Suchdol B
Sobota 26. 5. 2018 17:00             St. Hlína - Hobzí
Sobota 26. 5. 2018 17:00             Strmilov - Velenice
Neděle 27. 5. 2018 14:00              Chlum Novosedly
Neděle 27. 5. 2018 15:00              Bystřice B/Číměř - Studená

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 16:00               Studená - Strmilov
Sobota 2. 6. 2018 17:00               Novosedly - Peč A
Neděle 3. 6. 2018 15:00                Hobzí - Kunžak
Neděle 3. 6. 2018 15:30                Halámky/Hranice - BUK
Neděle 3. 6. 2018 16:00                Stráž - Chlum
Neděle 3. 6. 2018 17:00                Suchdol B - Bystřice B/Číměř
Neděle 3. 6. 2018 17:00                Velenice - St. Hlína

25. kolo

Sobota 9. 6. 2018 09:30               Peč A - Stráž
Sobota 9. 6. 2018 17:00               Chlum Kunžak
Sobota 9. 6. 2018 17:00               St. Hlína - Studená
Sobota 9. 6. 2018 17:00               Strmilov - Suchdol B
Sobota 9. 6. 2018 17:00               BUK - Novosedly
Neděle 10. 6. 2018 15:00             Bystřice B/Číměř - Halámky/Hranice
Neděle 10. 6. 2018 17:00             Velenice - Hobzí

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 13:00             Studená - Velenice
Sobota 16. 6. 2018 15:00             Stráž - BUK
Sobota 16. 6. 2018 17:00             Novosedly - Bystřice B/Číměř
Sobota 16. 6. 2018 17:00             Kunžak - Peč A
Sobota 16. 6. 2018 17:00             Suchdol B - St. Hlína
Neděle 17. 6. 2018 15:00              Hobzí - Chlum
Neděle 17. 6. 2018 15:30              Halámky/Hranice - Strmilov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOPlist